بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی سنسوردار فتوسنس فتوسل دار 18 وات
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه (گزينه) |
| تعداد ال اي دي هاي ماژول | 18 عدد |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| ابعاد كارتنك(ميلي متر) | ندارد |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| ضريب جابجايي | 0.9< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 52 درجه سانتيگراد |
| ديميبل | خير |
| رنگ بدنه | سفيد |
| مدت زمان روشن ماندن چراغ | 30S |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4100K |
| نحوه نصب | سقفي روكار |
| کاربري چراغ | مناسب براي نورپردازي داخلي (راه پله ها ، انبار ها ، پاركينگ ها ) |
| وزن خالص محصول(گرم) | 240 گرم |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| نوع ولتاژ | AC |
| وزن كارتنك(گرم) | ندارد |
| حداکثر ارتفاع نصب مجاز | 3m |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.14A |
| رنگ نور | سفيد طبيعي |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 18 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 70Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 38mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| نوع پخش كننده نور | طلق ديفيوزر |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 1250Lm |
| منحني پخش نور | دارد |
| قطر محصول(ميلي متر) | 230mm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 120 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | بله |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور |
|---|
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.