بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی سنسوردار فتوسنس فتوسل دار 24 وات
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| ضريب جابجايي | 0.9< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 53 درجه سانتيگراد |
| رنگ بدنه | سفيد |
| مدت زمان روشن ماندن چراغ | 30S |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4100K |
| نحوه نصب | سقفي توكار |
| کاربري چراغ | مناسب براي نورپردازي داخلي (راه پله ها ، انبار ها ، پاركينگ ها ) |
| وزن خالص محصول(گرم) | 300 گرم |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| نوع ولتاژ | AC |
| حداکثر ارتفاع نصب مجاز | 3m |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.15A |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 24 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 80Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 36mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| نوع پخش كننده نور | طلق ديفيوزر |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 1950Lm |
| منحني پخش نور | دارد |
| قطر محصول(ميلي متر) | 270mm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 120 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| منقسم | ندارد |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | بله |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور |
|---|
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.