بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی سنسوردار فتوسنس 24 وات
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V |
| ضريب جابجايي | 0.9< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 53 درجه سانتيگراد |
| ديميبل | خير |
| فعال شدن سنسور در واحد روشنايي محيط | صفر الي 30 لوكس |
| رنگ بدنه | سفيد |
| مدت زمان روشن ماندن چراغ | 30S |
| ولتاژ خروجي DC درايور(ولت) | چراغ DOB مي باشد. |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4100K |
| نحوه نصب | سقفي روكار |
| کاربري چراغ | مناسب براي نورپردازي داخلي (راه پله ها ، انبار ها ، پاركينگ ها ) |
| وزن خالص محصول(گرم) | 300 گرم |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| نوع ولتاژ | AC |
| حداکثر ارتفاع نصب مجاز | 3m |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| حداقل فاصله مجاز نصب 2 چراغ نسبت بهم | 3m |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.15A |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 24 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 75Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | چراغ رو كار يوده و فاقد سايز برش مي باشد. |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 38mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| نوع پخش كننده نور | طلق ديفيوزر |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 1800Lm |
| منحني پخش نور | دارد |
| قطر محصول(ميلي متر) | 270mm |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| منقسم | ندارد |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | بله |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور |
|---|
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.