بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
استريپ وايرلس 220 ولت 1 متر برش 2835 يک رديفه تراكم 120 7 وات بر متر
| نوان مشخصه | مقدار مشخصه (گزينه) |
| توان استريپ لايت در يك متر | 7 وات |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 210V-230V AC |
| بهره نوري استريپ لايت در يك متر | 80Lm/w |
| ديميبل | خير |
| نحوه نصب | نماي ساختمان و نورمخفي |
| ولتاژ كار ماژول | 214.7v DC |
| جريان مصرفي در يك متر(آمپر) | 0.03A |
| نوع متريال كالر باكس | حذف شود |
| عرض محصول(ميلي متر) | 10mm |
| شار نوري در يك متر(لومن) | 600Lm |
| نوع ولتاژ | AC |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| متراژ برش | 100cm |
| متراژ در كارتن(متر) | 100 متر |
| رنگ نور | آفتابي |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP65 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| ميزان تراكم استريپ لايت | تراكم 120 يك رديفه |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| ابعاد چيپ ال اي دي(ميلي متر) | عرض : 2.8mm طول : 3.5mm |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 60 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 6mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | 20عدد بست نگهدارنده ، 5 عدد درپوش انتهايي ، 5 عدد سوكت |
| نوع پخش كننده نور | ريسه اي |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| نوع ريسه | استريپ لايت |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | خير |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.9< |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.