بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
استريپ وايرلس 24 ولت 6 ال ای دی برش 2835 يک رديفه طول 10 متر تراكم 120 7 وات بر متر
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| توان استريپ لايت در يك متر | 7 وات |
| وزن خالص 1كارتن محصول(گرم) | 5200 گرم |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 48VDC |
| متراژ در کارتن مادر | 300 متر |
| بهره نوري استريپ لايت در يك متر | 100Lm/w |
| ديميبل | خير |
| نحوه نصب | نور مخفي |
| جريان مصرفي در يك متر(آمپر) | 0.27A |
| وزن خالص محصول(گرم) | 146 گرم |
| متراژ در کارتنک | 100 متر |
| عرض محصول(ميلي متر) | 8mm |
| شار نوري در يك متر(لومن) | 650Lm |
| نوع ولتاژ | DC |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| متراژ برش | 6 ال اي دي برش |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 20 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| ميزان تراكم استريپ لايت | تراكم 120 يك رديفه |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| متراژ در کالرباکس | 10 متر |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | – |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 45 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 1.3mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| نوع پخش كننده نور | ريسه اي |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| نوع ريسه | استريپ لايت وايرلس |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | بله |
| ضريب توان يا پاور فكتور | – |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.