بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
استريپ وايرلس 220 ولت 1 متر برش 2835 دو رديفه تراكم 180 9 وات بر متر
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| توان استريپ لايت در يك متر | 9 وات |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 210V-230V AC |
| ديميبل | خير |
| نحوه نصب | نماي ساختمان و نورمخفي |
| جريان مصرفي در يك متر(آمپر) | 0.04A |
| عرض محصول(ميلي متر) | 13mm |
| نوع ولتاژ | AC |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| متراژ برش | 100cm |
| متراژ در كارتن(متر) | 100 متر |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 65 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| ميزان تراكم استريپ لايت | تراكم 180 دو رديفه |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| ابعاد چيپ ال اي دي(ميلي متر) | عرض : 2.8mm طول : 3.5mm |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 60 درجه سانتي گراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | ضخامت : 6mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| نوع پخش كننده نور | ريسه اي |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| نوع ريسه | استريپ لايت |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | خير |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.9< |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.