بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ مگ وی 26 ميليمتر خطی دايسی 38.4 سانت 18 وات
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 48VDC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 46 درجه سانتيگراد |
| رنگ بدنه | مشكي |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4000K |
| نحوه نصب | مگنتي |
| وزن خالص محصول(گرم) | 270 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 26mm |
| نوع زاويه پخش نور | تيز |
| نوع ولتاژ | DC |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| طول محصول(ميلي متر) | 384mm |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.37A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| عرض ريل (mm) | 26mm |
| توان نامي(وات) | 18 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 115Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 31mm |
| نوع پوشش رنگ | پودري الکترواستاتيک |
| شاخص نمود رنگ | 90< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| نوع پخش كننده نور | لنز |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 2000Lm |
| منحني پخش نور | دارد |
| زاويه پخش نور(درجه) | 24 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| فيليكر فيري | بله |
| رنگ نور |
|---|
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.