بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی توکار اکونومی EDC با توان ۷ وات و شار نوری ۶۷۰ لومن، برای نصب توکار در سقفها طراحی شده و نوری متمرکز و کارآمد دارد.
این چراغ گزینهای ایدهآل برای فضاهای داخلی است که نیاز به روشنایی دقیق و طولانی مدت دارند.
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 175V-260V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 58 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 75 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | قطر چراغ : 95mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.05A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 7 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 105Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 70mm-80mm |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 60mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 670Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 40 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور | |
|---|---|
| زاویه نور دهی | |
| رتبه مصرف انرژی |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.