بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی روکار دیکو مربع ۲۵ وات EDC با ابعاد ۲۱*۲۱ سانتیمتر و شار نوری ۲۵۰۰ لومن، گزینهای ایدهآل برای روشنایی فضاهای مختلف است. طراحی مدرن و نصب آسان از ویژگیهای بارز این محصول میباشد.
| كد حفظ شار نوري | 7 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 65 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6000K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 230 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 210mm |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | 2 |
| طول محصول(ميلي متر) | 210mm |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.17A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| توان نامي(وات) | 25 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 100Lm/w |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتيگراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 37mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 2500Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 120 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور | |
|---|---|
| زاویه نور دهی | |
| رتبه مصرف انرژی |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.