بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ صنعتی یوفو 60 درجه 100 وات
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| منقسم | ندارد |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.96< |
| برند محصول | EDC |
| زاويه پخش نور(درجه) | 85 درجه |
| شار نوري(لومن) | 13000Lm |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| شاخص نمود رنگ | 80 |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 30mm |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 15- الي 45 درجه سانتيگراد |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| لوپينگ | ندارد |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.45A |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| ديميبل | خير |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 165V – 265V AC |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | l |
| نوع ولتاژ | AC |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| وزن خالص محصول(گرم) | 800 گرم |
| نحوه نصب | آويز |
| رنگ بدنه | طوسي |
| ضريب جابجايي | 0.9< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 45 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6300K |
| عرض محصول(ميلي متر) | قطر چراغ : 265mm |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 100 وات |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 115Lm/w |
| نوع پخش كننده نور | لنز و رفلکتور |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| منحني پخش نور | دارد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 65 |
| ابعاد | 26 × 3 سانتیمتر |
|---|---|
| رنگ نور |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.