بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ دیواری داخلی دابل افکت بدنه سفید 60 سانت 30 وات EDC با طول ۶۰ سانت و توان ۳۰ وات، نوری قوی ارایه میدهد. طراحی مدرن و کلاس حفاظتی ۲، آن را به گزینهای ایمن و زیبا برای نورپردازی فضاهای داخلی تبدیل کرده است.
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 55 درجه سانتيگراد |
| رنگ بدنه | سفید |
| ولتاژ خروجي DC درايور(ولت) | ماژول DOB مي باشد. |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 4100K |
| نحوه نصب | ديواري |
| ولتاژ كار ماژول | 220V |
| وزن خالص محصول(گرم) | 430 گرم |
| عرض محصول(ميلي متر) | 53mm |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| نوع ولتاژ | AC |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ نصب ثابت به شماره پروانه استاندارد ملي: 6692854011 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| طول محصول(ميلي متر) | 600mm |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.2A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد طبيعي |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | AC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 30 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 105Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 50 درجه سانتي گراد |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 40mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| نوع پخش كننده نور | طلق |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 3200Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 120 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| منقسم | ندارد |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | بله |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.