موجود در انبار
لامپ ال اي دي استوانه اي تي 140 220 ولت E27 80 وات EDC با توان ۸۰ وات و شار نوری ۷۱۰ لومن، نوری قدرتمند و گسترده را برای محیطهای تجاری و صنعتی فراهم میآورد. با بهره نوری بالا و طول عمر طولانی، این لامپ انتخابی مناسب برای روشنایی فضاهای بزرگ و نیازهای روشنایی مداوم است.
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 180V-240V AC |
| ابعاد لامپ(ارتفاع*قطر) بر حسب ميلي متر | قطر: 143mm ارتفاع : 265mm |
| ضريب جابجايي | 0.9< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 62 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6500 كلوين |
| وزن خالص محصول(گرم) | 380 گرم |
| نوع سرپيچ | E27 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.5A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 20 |
| توان نامي(وات) | 80 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| درصد خرابي لامپ (LX FY) | L80 F10 |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 100Lm/w |
| كد نور سنجي لامپ | 865/248 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 710Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 220 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5 |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.