بستن
0 محصول
مشاهده سبد خرید
موجود در انبار
چراغ سقفی توكار ديپ ای سی پی سی گرد برش 8 و 9 سانت 12 وات ای دی سی
| عنوان مشخصه | مقدار مشخصه |
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-240V AC |
| تعداد در كارتن | 48 عدد |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 55 درجه سانتيگراد |
| ديميبل | خير |
| رنگ بدنه | سفيد |
| ولتاژ خروجي DC درايور(ولت) | چراغ DOB مي باشد. |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6100K |
| نحوه نصب | توكار |
| وزن خالص محصول(گرم) | 73 گرم |
| نوع زاويه پخش نور | متقارن يكنواخت |
| نوع ولتاژ | AC |
| كلاس حفاظت در برابر شوك الكتريكي | ll |
| كد استاندارد ملي | چراغ توکار به شماره پروانه استاندارد ملي : 6670537961 |
| كد ايزو 26000 | 20783314 |
| طول محصول(ميلي متر) | قطر چراغ 100mm |
| كد ايزو 9001 | certificate number 30130693 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.08A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 40 |
| كد ايزو 17025به شماره انحصاري | 1526 |
| نوع ماژول ال اي دي | DC SMD |
| كشور سازنده | ايران |
| توان نامي(وات) | 12 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 80Lm/w |
| كد استاندارد CE | certificate number 20777704 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 10- الي 60 درجه سانتيگراد |
| سايز برش محصول(ميلي متر) | 80mm-90mm |
| ارتفاع محصول(ميلي متر) | 35mm |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| کد ايزو 45001 | certificate number 20780429 |
| متعلقات محصول | ندارد |
| نوع پخش كننده نور | طلق ديفيوزر |
| كد ايزو 14001 | certificate number 20778008 |
| شار نوري(لومن) | 960Lm |
| منحني پخش نور | دارد |
| زاويه پخش نور(درجه) | 110 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| منقسم | ندارد |
| برند محصول | EDC |
| فيليكر فيري | خير |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| رنگ نور |
|---|
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.