موجود در انبار
لامپ ال ای دی ام آر شانزده طلق دار با سوكت 220 ولت GU10 8 وات ای دی سی
لامپ الایدیام آر ۱۶ (هالوژنی) طلقدار با سوکت GU10 توان ۸ وات EDC،
ترکیبی از روشنایی مناسب طراحی سبک و مصرف انرژی بهینه است. این لامپ با شار نوری ۷۲۰ لومن و زاویه پخش ۱۴۰ درجه برای فضاهای داخلی انتخابی مناسب است.
| كد حفظ شار نوري | 8 |
| محدوده ولتاژ عملكرد(ولت) | 220V-230V |
| ابعاد لامپ(ارتفاع*قطر) بر حسب ميلي متر | قطر : 50mm ، ارتفاع : 65mm |
| ضريب جابجايي | 0.6< |
| بالاترين دماي بدنه در دماي کارکرد عادي | 47 درجه سانتيگراد |
| دماي رنگ نور نامي(درجه كلوين) | 6600K |
| وزن خالص محصول(گرم) | 26 گرم |
| نوع سرپيچ | GU10 |
| جريان مصرفي(آمپر) | 0.06A |
| زمان كاركردگي چراغ يا لامپ (Aging)(بر حسب دقيقه) | 4h |
| رنگ نور | سفيد |
| درجه حفاظت رطوبت و گرد و غبار | IP 20 |
| توان نامي(وات) | 8 وات |
| طول عمر اسمي(ساعت) | 25000h |
| درصد خرابي لامپ (LX FY) | L80 F10 |
| بهره نوري(لومن بر وات) | 90Lm/w |
| كد نور سنجي لامپ | 866/358 |
| محدوده فركانس كاري(هرتز) | 50Hz-60Hz |
| محدوده دماي كاركرد(درجه سانتي گراد) | 0 الي 50 درجه سانتي گراد |
| شاخص نمود رنگ | 80< |
| شار نوري(لومن) | 720Lm |
| زاويه پخش نور(درجه) | 140 درجه |
| رتبه برچسب انرژي | +A |
| ضريب توان يا پاور فكتور | 0.5< |
| وزن | 12 گرم |
|---|---|
| رنگ نور | |
| جنس محافظ | |
| فرم طراحی |
موجود در انبار
در زیر میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)
هنوز بررسیای ثبت نشده است.